Hotel Diana ligt aan de Plaça d’Espanya, direct aan het strand van Tossa de Mar en op een paar minuten lopen van de Vila Vella. Het hotel zit in een historisch pand in klassieke stijl uit het begin van de twintigste eeuw, met een binnenplaats en sierlijke details die het onderscheiden van de modernere hotels in de omgeving.
Met ongeveer twintig kamers is het een klein hotel met een persoonlijke sfeer. Het restaurant met terras ligt aan de boulevard, op de eerste rij aan het strand, en is een fijne plek om met uitzicht op zee te ontbijten of te lunchen. De kamers zijn uitgerust met airconditioning, minibar, kluis en gratis wifi.
Het Diana is vooral geschikt voor stellen en reizigers die midden in het stadje willen slapen, met strand, restaurants en de Vila Vella op loopafstand. Een auto is hier niet nodig.
Controleer vooraf de openingsperiode en actuele voorzieningen bij het hotel of op een boekingssite.
Pluspunten
- Direct aan het strand en vlak bij de Vila Vella
- Klein en sfeervol, in een historisch pand
- Terras aan zee
Minpunten
- Geen zwembad
- Centraal en daardoor in de zomer niet het rustigst
Meer over de omgeving: Tossa de Mar · Alle hotels in Tossa de Mar
